Best Western Hotel Galicya w Krakowie

Best Western Hotel Galicya jest kolejnym hotelem zlokalizowanym w Krakowie, który w marcu 2013 roku dołączył do marki Best Western. Znajduje się on w niezwykle interesującej pod względem architektonicznym dzielnicy Podgórze. Zresztą ma tutaj swoje siedziby wiele znanych i cenionych, na rynku polskim i nie tylko, firm oraz przedsiębiorstw. Hotel Galicya znajduje się w spokojnej i przyjaznej dzielnicy w pobliżu rzeki Wilgi. Samochodem w zaledwie 10 minut dojedziemy stąd do Rynku Starego Miasta. Hotel ten wpisuje się zwłaszcza w gust tych gości, którzy chcą nieco odizolować się od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie w razie zaistnienia takiej konieczności, szybko i bezpiecznie dotrzeć do centrum miasta.

Best Western Hotel Galicya – wygodne i komfortowe pokoje

Hotel Galicya został zaaranżowany w nowoczesnym stylu, jest więc komfortowy i wygodny, ale jednocześnie nic nie stracił na swej przytulności, a nawet elegancji. Do dyspozycji goście mają 63 luksusowe pokoje, charakteryzujące się różnym standardem wyposażenia – Standard, Premium, Superior. We wszystkich pokojach znajduje się m.in.: telewizor LCD, telefon, radio z funkcją budzika, bezpłatny Internet bezprzewodowy, lodówka, ekspres do kawy i herbaty oraz suszarka do włosów. Best Western Hotelu Galicya w Krakowie jest, zatem gwarancją miłej atmosfery i komfortowego wypoczynku.

Restauracja Galicya w Best Western Hotel Galicya

Restauracja znajdująca się w Hotelu Galicya jest nowoczesnym obiektem kulinarnym o eleganckim wyglądzie i tradycyjnej kuchni. Posiada duża powierzchnie, dlatego może pomieścić nawet 80 osób. Serwuje się tutaj głównie klasyczne dania kuchni polskiej, a także europejskiej.
Restauracja Galicya do doskonałe miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego, przyjęcia rodzinnego, np. wesela oraz innych imprez wymagających odpowiedniej oprawy. Na życzenie klienta opracowywane i przygotowane jest specjalne menu. Restauracja słynie również z wyśmienitych cateringów.

Wysokiej klasy sala konferencyjna w Best Western Hotelu Galicya w Krakowie

Kompleks Hotelowy Best Western Galicya dysponuje wysokiej klasy salą konferencyjną, która umożliwia zorganizowanie konferencji, szkolenia czy innego spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. Wyposażona została w najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne, jak również bogate zaplecze techniczne. Pomieszczenie to posiada powierzchnie 90 m2, dlatego bez problemu pomieści nawet 90 osób.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *