Czas jest krótki, a końcowy efekt długi.

Manicure hybrydowy jest coraz to bardziej popularny. Zawdzięcza to swojej trwałości oraz efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do normalnego lakieru, hybryda jest odporna na różne uszkodzenia i nie ma tendencji do odpryskiwania. Nasze paznokcie będą wyglądały na zadbane a także zdrowe i to nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym jest tak naprawdę paznokcie hybrydowe Kraków centrum?

 

Jest to niezwykłe połączenie lakieru do paznokci i żelu do wykonywania manicure. Możemy go zrobić w specjalistycznym studiu lub we własnym lokalu. Jednakże do własnoręcznego zrobienia hybryd, wymagany będzie zakup kilku rzeczy, takowych jak przykładowo baza do hybrydy, jej kolor, nawierzchniowa hybryda czy lampa UV. Nie jest to z pewnością bardzo duży koszt, zaś kupione akcesoria starczą nam na długi czas a także będziemy potrafili robić sobie we własnym zakresie hybrydy. W momencie gdy już zapoznamy się dobrze z techniką wykonywania hybryd, całkowity proces będzie trwał do parunastu min.. Czas jest minimalny, a ostateczny efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest wcale skomplikowane. Wystarczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym jest położona hybryda. Następnie zamaczamy wacik w preparacie na bazie acetonu, przykładamy do płytki paznokcia, na jakiej jest lakier i owijamy w folię aluminiową. Po 15 minutach musisz zobaczyć, czy hybryda schodzi. Jeśli tak jest, delikatnie pozbywamy się lakieru pilnikiem albo drewnianym patyczkiem. Jeśli nie, przykładamy ponownie nasączony wacik na parę min..

 

Po takim zabiegu, powinno sięużyć specjalnych odżywek, , które pomagają utrzymać znakomitą formę płytki paznokcia. Warto zdawać sobie sprawę, że jeśli nasze płytki paznokciowe są chore, uszkodzone lub osłabione, nie powinniśmy nakładać na nie lakieru hybrydowego, ponieważ to może mocniej je zniszczyć.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *