Dostępne są różne sposoby sterowania stronami żaluzji.

Do zabezpieczenia domu potrzeba niedużo, przy tym trzeba spełnić wymagania a także utrzymać design, a także osłonę przed słońcem. Wszystko jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki, zachowując swój wyjątkowy rodzaj wnętrza. Warto zdecydować się na żaluzje drewniane, ponieważ to dzięki nim możemy mieć gwarancję, iż okna są zabezpieczone, a wygląd od strony wewnętrznej zachowany i dopasowany też do tynku mieszkania oraz dodatkowo obiektu mieszkalnego od zewnętrznej strony.

Wewnętrzne żaluzje są najnowszą metodą zabezpieczania wnętrza domów przed okiem ciekawskich oraz promieniowaniem UV. Warto też rozważyć wewnętrzne żaluzje, jakie też są z drewna. Zrobione z naturalnych tworzyw, tj włókien drewna z lipy i dębu. Rozmiary lamelek tworzone na wymiar okna, normalne wynoszą 50 milimetrów. W chwili obecnej dostępny najnowszy system odpowiadający za stabilizację żaluzji, tzw. PerfectFix, który możemy ewentualnie dodać do żaluzji. Aktualnie żaluzje drewniane są tak sterowane żeby były zabezpieczone przed dziećmi (Child Safety), przez to posiadamy gwarancję, iż można ustawiać je modalnie, nie musząc martwić się, iż pociechy dostaną się do mechanizmu.

 

Istnieją różne wybory sterowania żaluzjami. W chwili obecnej do wyboru są trzy warianty montażu żaluzji: we wnęce, na ścianę albo na skrzydle okna. Taśma produktu dostępna jest w wielu kolorach. Do tego ozdobna, dostępna w różnych wariantach rozmiarowych oraz barwy blenda z drewna.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *