Manicure hybrydowy na 100% góruje nad malowaniem sobie paznokci zwyczajnym lakierem.

Paznokcie hybrydowe to wielki hit ostatnich miesięcy. Najpewniej jeszcze długo będzie się utrzymywać. Paznokcie Kraków centrum zdecydowanie góruje nad malowaniem sobie paznokci zwykłym lakierem ze względu na długą trwałość krycia a oprócz tego szybkie wysychanie. Zaraz po skończeniu malowania swoich paznokci możemy porwać się zwykłym obowiązkom.

 

Nie musimy czekać całe wieki, do momentu aż nasze paznokcie w końcu wyschną, a na koniec i tak zostać z ryską na pięknym lakierze. Paznokcie hybrydowe są gotowe do używania zaraz po wyjściu z salonu/ czy zrobieniu manicure w swoim domu. Poza tym, posiadamy coraz to więcej sposobów. Jest kilka przedsiębiorstw, które mają szeroką gamę towarów potrzebnych do paznokci hybrydowych.

 

Producenci zaskakują nas kolorami a dodatkowo dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami w stylu cat eye oraz małymi diamencikami czy innymi elementami, które mamy możliwość dawać na paznokcie. Hybrydowy lakier nakłada się sprawnie i efektownie, bez trudu utwierdza i zrobione! Jest możliwość wykonywać hybrydy zarówno w salonie, jak również w swoim mieszkaniu. Co wybrać? Jeśli nie masz doświadczenia, a zależy tobie na doskonałym efekcie- idź do salonu. Zrób to także wówczas, gdy masz ochotę na nieco bardziej szalone dodatki albo lakier, którego nie jesteś całkowicie pewna a nie zamierzasz kupować.

 

Najlepszym pomysłem jest nabycie kompletnego zestawu do domowego wykonywania manicure. Wymaga to jednakże nakładu pieniężnego oraz cierpliwości. Przeważnie tego typu manicure, zrobiony w domu trzyma się trochę krócej niżeli ten wykonany w salonie. Sama wybierz!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *