Motolotnia to skrzydlata maszyna, która równocześnie łączy w sobie prędkość zapewnianą poprzez silnik z niesamowitymi emocjami.

Myślisz nad wyborem ciekawego prezentu? Chciałbyś zrobić mu miłą niespodziankę i cudowne przeżycie? Bez wątpienia na zakup krawatu bądź jego ulubionego zapachu było już mnóstwo różnych okazji. Jeżeli już masz dość tego typu nieciekawych i szablonowych pomysłów zastanów się nad czymś całkiem nowym, oprócz tego niesłychanie ekscytującym. W naszych propozycjach mamy lot paralotnią i skok ze spadochronem.

 

Takim oto sposobem zdołasz podarować coś wspanialszego aniżeli następny przedmiot, który na pewno będzie bezużytecznie leżał głęboko w szafie – obdarzysz go niezwykłym przeżyciem, do którego będziecie wracać jeszcze nie raz we wspomnieniach. Paraletnia jest to odlotowa maszyna, która równocześnie łączy w sobie szybkość zapewnianą przez silnik z niesamowitymi emocjami w trakcie samego lotu. Poprzez to można nieustannie kontrolować kierunek lotu. Voucher taki obejmuje szybki instruktaż pilota z doświadczeniem, który również dokładnie ocenia warunki atmosferyczne danego dnia i zezwala na start. Paralotniarze wzbijają się na wysokość 4 tys. m.n.p.m., żeby wzbić się powyżej tej wysokości wymagana już jest specjalna aparatura tlenowa.

 

By móc podziwiać bajeczny polski krajobraz wystarczy istotnie niższa wysokość. Jeżeli osoba, której chciałbyś zrobić miłą niespodziankę, lubi dreszczyk emocji skok na bungee na pewno zagwarantuje dawkę wrażeń. Skok odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora, który czuwa nad najwyższym bezpieczeństwem uczestnika. Upominek dla niego w ogóle nie musi być banalny. Wręcz prezent dla niego – niesamowity lot i prawdziwą dawkę adrenaliny.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *