Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Recognition of Excellence 2016

Astoria Romantica

“Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce, a Astoria Romantica z pewnością jest jednym z nich“ – stwierdził Łukasz Michta, market manager HotelsCombined Europy Środkowo-Wschodniej “Kluczową cechą wyróżnienia Recognition of Excellence jest sposób, w jaki dane na temat hoteli są gromadzone i analizowane: wszystko zależy od opinii gościa hotelowego i jego doświadczeń związanych z pobytem w danym obiekcie noclegowym.”

“HotelsCombined każdego miesiąca pomaga 31 milionom użytkowników wyszukać najlepszą ofertę hotelową dostępną online. Dla porównania jest to 50 razy więcej niż liczba mieszkańców Wrocławia. Przyznając to wyróżnienie chcielibyśmy dodatkowo ułatwić podróżującym korzystającym z naszego serwisu znalezienie hotelu, który zapewnia najwyższy poziom obsługi gości, a tym samym gwarantuje właściwy wybór.”

Booking.com

Astoria Romantica

"Dzięki Tobie Goście mają cudowne wspomnienia

Czas zacząć świętować!

Twoja ciężka praca, poświęcenie i pasja zostały docenione przez gości i dzięki ich pozytywnym opiniom otrzymujesz nagrodę Guest Review Award za 2016 rok!"

Duma nas rozpiera i pragniemy się pochwalić, iż po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę od największego portalu rezerwacyjnego, jakim jest Booking.com. Nagroda Guest Review Awards 2016 przyznana została na podstawie opinii naszych Gości i w związku z tym zostaliśmy uhonorowani wysoką notą 9,1 (na 10 możliwych do zdobycia)!!!

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również niesamowita motywacja, by ciągle się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Astoria Romantica

Warto dodać, że nagroda ta trafia tylko do 10% wszystkich obiektów współpracujących z Booking.com na całym świecie, dlatego tym bardziej się cieszymy i jesteśmy wyjątkowo wdzięczni naszym Gościom, że doceniają trud i wysiłek, jaki nieustannie wkładamy w naszą pracę.