Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

 

Pokój trzyosobowy

Astoria Romantica

Pokój trzyosobowy to największy pokój, który możemy zaproponować naszym gościom. Wyposażony jest w trzy bardzo komfortowe łóżka. Mobilność łóżek umożliwia ich rozdzielenie bądź połączenie. Goście mają więc do wyboru możliwość ustawienia łóżek w następującej konfiguracji: łoże małżeńskie oraz sofa lub trzy oddzielne łóżka. Ponadto pokój trzyosobowy zawiera biurko do pracy z bezprzewodowym dostępem do internetu (Wi-Fi), przestronny korytarz z lustrem i dużą szafą, szafki nocne z lampkami. Rozkładana sofa wraz ze stolikiem to idealne miejsce na odprężenie po ciężkim dniu. Można na niej poczytać książkę czy gazetę, gdyż jest tak ustawiona, by docierało do niej jak najwięcej światła dziennego. Obecność poduszek oraz innych małych akcentów dekoracyjnych sprawia, że pokój jest przytulny i można poczuć się w nim jak w domu. W pokoju znajduje się też mały stoliczek z dwoma fotelami, przy którym można w spokoju porozmawiać z kubkiem gorącej, aromatycznej kawy czy z lampką wina. Dyskrecję oraz prywatność naszym gościom zapewniają nieprześwitujące zasłony na oknach, które całkowicie zaciemniają pomieszczenie. W pokoju znajduje się też łazienka, wyposażona w wannę z parawanem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, gość ma możliwość zrelaksowania się w wannie lub wzięcia szybkiego prysznica bez obawy zalania łazienki. Znajduje się tam również duże lustro, suszarka do włosów, ręczniki i inne akcesoria pierwszej potrzeby.

Astoria Romantica

Dbając o komfort gości, wewnątrz całego obiektu istnieje całkowity zakaz palenia papierosów. Osoby palące mogą skorzystać ze specjalnie wytyczonego miejsca, znajdującego się tuż przed wejściem do Astorii Romantica.

Wyposażenie pokoju trzyosobowego:

  • komfortowe łóżko małżeńskie oraz sofa lub trzy osobne łóżka
  • szafki nocne z lampkami
  • przestronna szafa na ubrania
  • łazienka z wanną z możliwością wzięcia prysznica
  • mały stoliczek z fotelami
  • rozkładana sofa ze stolikiem
  • biurko do pracy z krzesłem
  • internet
  • ręczniki i podstawowe przybory toaletowe (szampon, mydło)
  • telefon stacjonarny

Warto również wspomnieć o dodatkowych udogodnieniach. Oferujemy m.in.: usługę budzenia, całodobową recepcję oraz bezpłatny parking.

Astoria Romantica

Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju ze śniadaniem, serwowanym w formie bufetu szwedzkiego lub bez śniadania.

Zarezerwuj pokój!

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie masz przenocować, to serdecznie zapraszamy do Astorii Romantica. Gwarantujemy zdrowy sen, pyszne jedzenie, profesjonalną i chętną do pomocy obsługę oraz niczym niezmącony spokój.

Nie wierzysz??? Sprawdź!

Możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy Wellness w Hotelu Amaryllis (znajdującym się w odległości 2 km) dla Gości hotelowych (za okazaniem karty hotelowej).

W OKRESIE TARGOWYM CENY MOGĄ ULEC ZMIANIE!!!

ASTORIA ROMANTICA

ZAREZERWUJ SWÓJ POKÓJ JUŻ DZIŚ!

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 61 850 87 20