Background Image

Romantyczny Weekend

Nic tak nie działa na kobietę jak nuta romantyzmu połączona z elementem zaskoczenia. Nawet, jeśli partnerka nie przyznaje się do swej romantycznej, kobiecej natury, skrycie marzy o tym, by partner zaskoczył ją w dniu zaręczyn, w rocznicę ślubu lub w związku z inną ważną datą dla ich związku.

Najlepszym sposobem na taki wspaniały wieczór we dwoje będzie romantyczna kolacja przy świecach w luksusowej restauracji lub w pokoju przybranym płatkami róż, połączona z noclegiem. Nasza oferta "Romantyczny Weekend" to propozycja dla zakochanych par, które chcą przeżyć wspólnie kilka romantycznych chwil. Pokój i Stolik w Sali Restauracyjnej udekorowane specjalnie na randkę we dwoje, muzyka na zamówienie i specjalne menu nie jest już niczym wyjątkowym u restauratorów.

 

Każda rezerwacja takiego stolika jest indywidualna i możemy oczekiwać, że wszystkie nasze pomysły będą zrealizowane. Jeśli nie potrafisz wymyślić nic romantycznego, nasza obsługa z pewnością doradzi, co wybrać, by było fantastycznie. Specjalne oferty na zaręczyny pozwalają na dowolność aranżacji takiego spotkania. Pierścionek w ciastku może jest zarezerwowany głównie dla komedii romantycznej, ale piękna oprawa takiego zaręczynowego wieczoru to z pewnością oczekiwana chwila dla każdej kobiety.

 

Pakiet Romantyczny Weekend zawiera:

-Nocleg w Pokoju dwuosobowym przybranym płatkami róż i świecami,

-Kolację przy Świecach w Restauracji obiektu lub w udekorowanym na tę okazję pokoju,

-Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i angielskiego,

-Bezpłatny parking.

Cennik dla Romantyczny Weekend w pokoju dwuosobowym: 380zł

Rezerwując "Romantyczny Weekend" wystarczy zadzwonić lub wysłać email podać nazwę promocji oraz datę przyjazdu i wyjazdu.

Rezerwuj Teraz!!!