Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Bankiety w Astorii Romantica

Astoria Romantica oferuje kompleksową organizację niepowtarzalnych bankietów, które, z całą pewnością, na długo pozostaną w pamięci uczestników. A to za sprawą m.in. stylowych wnętrz, wysublimowanego menu, doskonałej obsługi i dogodnej lokalizacji.

Wnętrza naszego obiektu mieszczą naturalnie oświetloną salę restauracyjną oraz trochę mniejszą salę konferencyjno - bankietową. Wybór sali zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich są oczywiście preferencje naszych gości. Istnieje możliwość przeprowadzenia bankietu za "zamkniętymi drzwiami". Dzięki temu, można zauważyć większą swobodę wśród gości. Kolejnym czynnikiem jest liczba osób, biorących udział w imprezie. Gdy bankiet ma mieć charakter bardziej kameralny, to proponujemy adekwatną salę, by wszyscy goście czuli się u nas wyjątkowo. Następnym ważnym czynnikiem jest dostępność sali, gdyż, z racji dogodnych cen, lokal cieszy się dużą popularnością.

Szef kuchni dokłada wszelkich starań, ażeby jakość i smak serwowanych potraw były stawiane za wzór. Oferuje dania zarówno dla tradycjonalistów, którzy preferują kuchnię polską jak i dla degustatorów, którzy poszukują nowych smaków kuchni z różnych stron świata. Wszystkie posiłki łączy jedno... są zawsze przygotowywane ze świeżych produktów, starannie wybieranych i selekcjonowanych.

Pracownicy w Astorii Romantica to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy słyną z doskonałej obsługi i są zawsze chętni do pomocy. Tworzą bardzo zgrany zespół, który idealnie się uzupełnia.

Astoria Romantica, oprócz bogatego zaplecza gastronomicznego, dysponuje również pokojami gościnnymi, które mogą być doskonałą alternatywą dla zmęczonych po imprezie gości, pragnących odpocząć w przytulnym miejscu.

Naszym atutem jest także idealne położenie, kilkanaście kilometrów od stolicy Wielkopolski, w pobliżu przepięknego Jeziora Swarzędzkiego.

Niepowtarzalny klimat, wyśmienita kuchnia i pomocny personel - oto gwarancja udanego bankietu!