Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Firmowe Imprezy Integracyjne

 

Praca to jeden z wielu aspektów potrzebnych do życia każdemu człowiekowi. Jednak doskonale wszyscy wiemy, że nie samą pracą powinno się żyć. Bardzo istotne jest, by w tym całym zabieganym życiu, znaleźć czas na zabawę, na spotkania z drugim człowiekiem, na rozmowę i wspólnie spędzone chwile. Imprezy integracyjne idealnie temu służą.

Astoria Romantica to doskonałe miejsce na zorganizowanie firmowej imprezy integracyjnej. Dlaczego tak uważamy? Postaramy się wyjaśnić poniżej...

Lokal cieszy się dużym powiedzeniem wśród gości, gdyż jest atrakcyjny cenowo, posiada zaplecze hotelowe i restauracyjne oraz zachowane są najwyższe standardy profesjonalnej obsługi.

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja różnorodnych imprez, w tym integracyjnych. Imprezy takie odbywać się mogą w samym obiekcie, ale również poza nim. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i program imprezy z chęcią dopasujemy do Państwa preferencji, ale służymy też fachowym wsparciem i swoimi pomysłami, które mogą uatrakcyjnić imprezę.
Ze swojej strony oferujemy:
- możliwość zarezerwowania zamkniętej sali konferencyjno-bankietowej lub otwartej sali restauracyjnej, mieszczącej jednocześnie 90 osób
- oprawę muzyczną i kelnerskٍą
- bogate menu, stworzone przez szefa kuchni, który z ogromną pasją i zaangażowaniem przygotowuje wyborne dania.
- przytulne, schludne i nowocześnie urządzone pokoje gościnne z łazienkami i bogatym wyposażeniem.

Dogodna lokalizacja Astorii Romantica umożliwia zorganizowanie zróżnicowanych zabaw dla pracowników firmy w terenie. W bliskiej odległości od lokalu znajduje się przepiękne Jezioro Swarzędzkie, otoczone wielokilometrowymi ścieżkami pieszo-rowerowymi, które sprzyjają wspólnym wyprawom. Przystań nad jeziorem oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego w postaci kajaków, rowerów wodnych i łodzi wiosłowych. Obok jeziora znajduje się Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji, w skład którego wchodzą m.in. pływalnia z efektownymi zjeżdżalniami, sauna, kręgielnia, korty tenisowe, skatepark. W odległości kilku kilometrów od naszego obiektu znajduje się Park Linowy w Kobylnicy, który w swojej ofercie ma 4 trasy o różnej trudności, zlokalizowane na różnych wysokościach.

Firmowe imprezy integracyjne są wspaniałą okazją do budowania więzi i relacji pomiędzy pracownikami. Wspólna zabawa wymaga umiejętności prawidłowej komunikacji i odpowiedniej współpracy, które to cechy są również niezbędne w życiu zawodowym.

Organizując imprezę integracyjną w Astorii Romantica, możecie być Państwo pewni, że wszystkie elementy programu będą dopracowane w najdrobniejszym szczególe, a sama impreza będzie wywoływać uśmiech na twarzy i najlepsze wspomnienia...