Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Przyjęcia okolicznościowe

Chrzest, komunia, urodziny, imieniny - każdy z nas miał okazję bywać na tego typu imprezach. Jednak gdy jesteśmy organizatorami takich imprez, często towarzyszy nam stres. Mamy świadomość, jaki ogrom pracy trzeba włożyć w organizację takiego przyjęcia, ażeby wszystko przebiegło po naszej myśli.

Jeśli chcesz w spokoju przeżyć takie przyjęcia, chcesz pobyć ze swoimi gośćmi i mieć dla nich czas na rozmowę, serdecznie zapraszamy do naszego lokalu Astoria - Romantica, zlokalizowanego w Swarzędzu, w niedalekiej odległości od Poznania. Pracownicy naszego obiektu służą radą i pomocą w przygotowaniu i organizacji przyjęcia, ale przede wszystkim profesjonalnie wykonują swoją pracę. Zapewniamy, że każde przyjęcie organizowane jest z najwyższą starannością i traktowane jest indywidualnie. Cechuje nas dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Do Państwa dyspozycji mamy 2 oddzielone od siebie sale restauracyjne, dzięki którym możemy zapewnić naszym gościom komfort psychiczny w przyjemnym klimacie.

 

Przed lokalem znajduje się wyposażony w ławki i stoliki ogródek, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza. Ponadto, gościom przyjezdnym mamy do zaoferowania noclegi w przystępnych cenach. Astoria Romantica posiada łącznie 18 pokoi, które są przytulne i schludne. Kucharze naszego lokalu dokładają wszelkich starań, ażeby przygotowane menu było zróżnicowane, by móc zaspokoić każde, nawet najbardziej wybredne, podniebienie.

Zapraszamy do obejrzenia powyższej galerii zdjęć.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub rezerwacji sali, prosimy o kontakt.