Background Image

18-stka

Osiemnaste urodziny to milowy krok w dorosłość. Osiemnaste urodziny to także wyjątkowy dzień, na który każdy z nas czeka bądź czekał z niecierpliwością. Należy go więc wyjątkowo uczcić. Pomysłów jest wiele... Jedni preferują rodzinne spotkanie w domu, inni spędzają ten dzień w pubie bądź w klubie ze znajomymi, a jeszcze inni wyprawiają przyjęcie w lokalu.

Która opcja jest najlepsza?

Tego nie da się ocenić, gdyż zależy to od upodobań organizatora, od funduszy, który może na ten cel poświęcić. Wpływ na decyzję ma wiele aspektów.

Ze swojej strony restauracja w Swarzędzu Astoria Romantica może zapraponować kompleksową organizację imprezy z okazji 18-tych urodzin. Pracownicy i szefostwo służą dobrą radą, fachowo doradzą, odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji różnorodnych przyjęć okolicznościowych, dlatego nie dysponujemy jednym "sztywnym" menu, lecz każdorazowo dostosowujemy dania do wieku młodzieży, preferencji jubilata itp. Nasz lokal wyposażony jest w dwie sale restauracyjne. Nie ma więc obaw, że zabraknie miejsca. U nas każdy gość będzie obsłużony najlepiej jak potrafimy.

Co jeszcze możemy zaoferować?

Na życzenie jubilata możemy przygotować salę taneczną wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i dyskotekowym oświetleniem. Możemy także zaproponować obsługę imprezy przez DJ'a.

Jeśli więc nie jesteście jeszcze pewni, gdzie wyprawić 18-te urodziny, to serdecznie zapraszamy do nas. "Osiemnastkę" ma się tylko raz w życiu, a my zadbamy o to, by była ona szalona, niezapomniana i wyjątkowa.