Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Przyjęcia komunijne

Maj małymi krokami zbliża się do końca. To miesiąc Pierwszej Komunii Świętej - jednej z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka, rodziców i całej rodziny. Pomijając kwestie religijne, które powinny być najważniejsze, to również ogromny stres, zwłaszcza dla rodziców. To właśnie oni często zadają sobie pytanie, czy zorganizować przyjęcie w domu, czy powierzyć organizację komunii lokalowi, który się w tym specjalizuje i który ma wieloletnie doświadczenie w tej kwestii.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy do naszego lokalu Astoria Romantica, mieszczącego się w Swarzędzu, kilkanaście kilometrów od Poznania, który corocznie organizuje przyjęcia komunijne. Dysponujemy dużą salą restauracyjną oraz salą bankietową. Na przyjęciach komunijnych często są goście, którzy przyjechali z daleka. Jeśli chcielibyście ich Państwo przenocować, zapewnić im odpoczynek i wygodę po przyjęciu, oferujemy także nowocześnie wyposażone pokoje gościnne wraz z łazienkami. Posiadamy 13 pokoi jednoosobowych, 3 pokoje dwuosobowe oraz 2 pokoje trzyosobowe.

 

Na samym początku przyjęcia komunijnego serwujemy rosół królewski, który podawany jest z kawałkami kurczaka i lanymi kluseczkami. Następny posiłek to danie główne, obejmujące: zraz wołowy z tradycyjnym farszem staropolskim, sakiewki drobiowe z kurkami i szpinakiem, De volaille z masełkiem i pietruszką, Cordon Blue faszerowany szynką i serem, zapieczony brzoskwinią oraz kotlet schabowy podany z pieczonymi pieczarkami. Do dania głównego podawane są również: ziemniaki z masełkiem i świeżym koprem, frytki, krokiety ziemniaczane, pyzy z własnego wyrobu, kompozycja gotowanych warzyw (brokuł, marchew, kalafior) fasolka zielona zapieczona boczkiem, buraczki na ciepło oraz zestaw surówek. Kolejny serwowany posiłek to deser - przy ustalaniu menu rodzice mają możliwość wyboru. Podajemy albo tort okazjonalny albo deser lodowy Melba. Wieńczącym posiłkiem uroczystości jest zimny bufet, który składa się z: terriny z łososia wędzonego w morskiej galaretce, roladki z kurczaka w trzech smakach, pieczonej karkówki szpikowanej czosnkiem z sosem tatarskim, polędwiczki wieprzowej w musem drobiowym i orzechami.
Przedstawione powyżej menu jest oczywiście przykładowym, gdyż jesteśmy elastyczni i dostosowujemy posiłki do woli i preferencji naszych Klientów.

Jeśli więc zastanawiacie się Państwo nadal, czy organizować uroczystość komunijną w domu czy w lokalu, to mamy nadzieję, że nasza propozycja rozwieje Państwa wątpliwości i ułatwi podjęcie tej jakże trudnej dla rodziców decyzji.

Zapraszamy do obejrzenia powyższej galerii zdjęć.