Dekoracje ślubne w kościele


Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Uroczystość ta wymaga oczywiście odpowiedniej oprawy i pięknych dekoracji. Gdy przyszli małżonkowie zdecydowali się na ślub w kościele należy pomyśleć również o zatrudnieniu dekoratora bądź samodzielnym wykonaniu wymarzonych kompozycji.
Dekoracje w kościele najczęściej tworzone są przy użyciu żywych kwiatów, najczęściej lilii, róż bądź goździków. Doskonałą alternatywą dla żywych kwiatów są ich sztuczne zamienniki, które cechuje trwałość i odporność na uszkodzenia.
Od kilku sezonów hitem są również pokaźnych rozmiarów lampiony ze świecą. Efektowne świecie wprawiają wszystkich uczestników uroczystości w doskonały nastrój.
Różnorodne dekoracje weselne przedstawiane są przez profesjonalistów na targach ślubnych. W czasie takich spotkań odbywa się również degustacja tortu weselnego oraz pokaz sukien ślubnych pochodzących od znanych projektantów.
Wiele inspiracji dla swoich dekoracji poszukiwać można na forach i portalach społecznościowych, gdzie inni użytkownicy zamieszczają niebanalne fotografie. Warto poprosić o pomoc zaprzyjaźnionego florystę, który wykona przepiękne dekoracje w konkretnym stylu według upodobań swoich klientów.

Zobacz: dekoracja kościoła na ślub Poznań.