Lampy z drewna i lampy dziecięce


1. lampy z drewna – zadowalają przede wszystkim klientów, którzy poszukują niezwykłych elementów wyposażenia wnętrz. Lampy drewniane dają przyjemne, ciepłe światło oraz sprawiają pogodny i miły nastrój. Pięknie prezentują się w pomieszczeniach stylowych jak i nowoczesnych.
Wyróżnia się kilka rodzajów lamp z drewna: nowoczesne żyrandole LED, lampy stołowe oraz drewniane, ozdobne żyrandole w stylu retro.
Ponadto drewno doskonale komponuje się ze szkłem i tworzywami sztucznymi. Lampy z drewna zakładane są przede wszystkim w salonach oraz kuchni.

2. Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce członków rodziny, więc ważne jest aby taki pokój był idealnie oświetlony, a szczególnie dla dziecka, które w nim przebywa. Lampy w pokoju dziecięcym powinny być idealne do czytania, nauki oraz zabawy.
lampy dziecięce różnią się od innych swoją wyjątkową funkcjonalnością i są podzielone na kilka różnych rodzajów. Są to lampy: dziecięce sufitowe, plafony oraz na zwisie dziecięce żyrandole z różnorodnymi motywami na przykład z bajek, które przede wszystkim rozbudzają wyobraźnię u dzieci. Lampy dla dziewczynek oraz chłopców to lampy typu spot, dzięki takiej funkcji, poszczególne reflektory możemy ustawić w wybranym przez siebie punkcie.