Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Pokoje w Astorii Romantica to komfort i wygoda

Przeglądając oferty lokali noclegowych, zwracamy zwykle uwagę na cenę i poziom komfortu pokoi. Oczekujemy, by pokoje były przede wszystkim przestronne i schludne. Chcemy, by były naturalnie oświetlone, gdyż promienie słoneczne, wpadające przez szyby okienne, sprzyjają relaksowi i sprawiają, że mamy więcej energii i radości życia.

Astoria Romantica oferuje swoim gościom łącznie 18 pokoi, w tym:
13 pokoi 1-osobowych,
3 pokoje 2-osobowe,
2 pokoje 3-osobowe.

pokoje 
Pokoje ulokowane są na dwóch kondygnacjach.

  • Wygodne łóżka
  • Biurko do pracy
  • Stolik i fotele
  • Telefon
  • Szafki nocne z lampkami
  • Łazienki z wanną lub kabiną prysznicową
  • Śniadania w formie bufetu szwedzkiego i angielskiego
  • Darmowy parking

W każdej łazience znajdują się: przybory toaletowe (szampon, żel pod prysznic), suszarka do włosów oraz komplet ręczników. Mając świadomość, że dostęp do Internetu stał się standardem, każdy pokój posiada bezprzewodowy Internet WiFi i przewodowy lan o wysokiej przepustowości.

Astoria Romantica to obiekt w Swarzędzu, który dba o wizerunek pokoju i umożliwia wypoczynek w komfortowych i estetycznie urządzonych wnętrzach. Dobry i zdrowy sen działa cuda i jest podstawą naszej egzystencji. Wiemy o tym wszyscy... Dlatego przy urządzaniu pokoi ogromny nacisk kładziono na odpowiedni dobór łóżek i materacy, specjalnie dostosowanych do standardów. Niezwykle istotne dla nas jest, by noce, spędzone w pokojach gościnnych, nie odbiły się negatywnie na zdrowiu i samopoczuciu naszych gości. Służy temu również odpowiedni dobór kolorystyki, dzięki której wnętrza posiadają ciepły, domowy klimat. Sprawia to, że nasz obiekt cieszy się ogromnym powodzeniem.

Możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy Wellness w Hotelu Amaryllis (znajdującym się w odległości 2 km) dla Gości hotelowych (za okazaniem karty hotelowej).

W OKRESIE TARGOWYM CENY MOGĄ ULEC ZMIANIE!!!

 

ASTORIA ROMANTICA

ZAREZERWUJ SWÓJ POKÓJ JUŻ DZIŚ!

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 61 850 87 20