Background Image

Pakiet Biznes

Astoria Romantica to doskonałe miejsce dla turystów, kochających się par oraz biznesmenów i gości odbywających podróże służbowe. Prezentuje najlepsze europejskie standardy i jest przykładem lokalu cechującego się obsługą na najwyższym poziomie.

Z myślą o gościach podróżujących w celach zawodowych, przygotowaliśmy promocyjny Pakiet Biznes. Pakiet zawiera obiadokolację serwowaną w restauracji w dniu przyjazdu, nocleg w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym oraz śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i angielskiego w dniu wyjazdu. W skład oferty wchodzi również bezpłatny parking.
W uniwersalnym Menu, stworzonym przez naszego szefa kuchni, znajdują się dania mięsne, rybne oraz wegetariańskie. Mamy więc nadzieję, że znajdziecie w nim Państwo potrawy, które preferujecie i wyjdziecie najedzeni i w pełni zadowoleni.
Po ciężkim dniu pracy, każdy marzy o odpowiednim wypoczynku. Astoria Romantica oferuje komfortowe pokoje, wyposażone w wysokiej jakości materace, gwarantujące regenerację i zdrowy sen. Na wyposażeniu pokoju znajdują się m.in. łazienka, biurko do pracy, nieograniczony dostęp do internetu lan i wifi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocyjnych pakietów biznesowych, które oferują bardzo dużo i są niezwykle korzystne z ekonomicznego punktu widzenia. Niezaprzeczalnym atutem naszego obiektu jest idealne położenie, z dala od hałasu miejskiego, ale jednocześnie blisko miasta Poznań, słynącego przede wszystkim z organizacji Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

P A K I E T  B I Z N E S

zawiera:

Nocleg w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego i angielskiego oraz kolację w restauracji: 

ZUPA
(do wyboru)

Borowikowa z łazankami

Żurek staropolski

DANIE GŁÓWNE
(do wyboru)

Grillowana pierś z kurczaka 
podawana z sałatką grecką 

Sałatka z kaszą jaglaną, liśćmi szpinaku i pieczonym kurczakiem

Spaghetti z warzywami

Filet z pstrąga
filet z pstrąga w kruchej panierce,
podawany na szpinaku z pieczonymi ziemniakami

NAPOJE
(do wyboru)

Coca Cola, Sprite, Tonic, Fanta, Woda, Sok

Cennik:
Pokój jednoosobowy: 205 zł
Pokój dwuosobowy: 320 zł

Rezerwując "Pakiet Biznes" wystarczy w polu tytuł formularza kontaktowego podać nazwę promocji oraz datę przyjazdu i wyjazdu.

Rezerwuj Teraz!!!