Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Imprezy firmowe

Impreza firmowa jest ważnym aspektem działalności firmy z wielu powodów. Umożliwia spotkanie pracowników firmy, które nie ma charakteru czysto zawodowego. Pracownicy mogą poczuć się wtedy swobodniej. Gdy przedsiębiorstwo jest duże albo zlokalizowane w różnych miejscach, to często na imprezach firmowych pracownicy się dopiero poznają. Imprezy firmowe mogą być zorganizowane także dla partnerów biznesowych czy Klientów jako nagroda za realizację wytyczonych zadań bądź za szczególne osiągnięcia. Impreza firmowa może również być formą podziękowania pracodawcy, kierowaną do pracowników, za codzienny trud, który wkładają w realizację zamierzonych celów oraz za profesjonalizm i umiejętność dobrej współpracy.

Stoisz właśnie przed zadaniem zorganizowania imprezy firmowej?
Powierz to nam!

Astoria Romantica to obiekt w Swarzędzu, który przeprowadził już wiele imprez firmowych. Wyposażony jest w część noclegową, restauracyjną oraz konferencyjno - szkoleniową.
Część noclegowa liczy 18 pokoi, które są jedno-, dwu- i trzyosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w biurko, fotel, stolik, wygodne łóżko, bezprzewodowy dostęp do internetu, łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną.
Część restauracyjna pomieści łącznie 90 osób, a dania, które serwuje zadowolą nawet najbardziej wybrednego gościa. Szef kuchni, komponując menu, ma na uwadze zarówno smakoszy różnorodnych mięs, wegetarian jak i wegan. Każdy więc znajdzie w nim "coś dla siebie".
Część konferencyjno-szkoleniowa umożliwia włączenie do programu imprezy różnorodnych prezentacji multimedialnych i projekcji, gdyż dysponuje stosownym sprzętem, odpowiednim nagłośnieniem i stałym dostępem do internetu.

 

Co nas wyróżnia?

  • doskonała lokalizacja - obiekt położony jest kilkanaście kilometrów od miasta Poznań i kilkaset metrów od przepięknego Jeziora Swarzędzkiego, otoczonego lasem i wielokilometrowymi ścieżkami pieszo-rowerowymi
  • możliwość korzystania z wielu atrakcji turystycznych, które znajdują się bardzo blisko obiektu. Warto wymienić chociażby Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji, które wyposażone jest m.in. w pływalnię, halę sportową, korty tenisowe, skatepark, lodowisko, przystań wodną. Istnieje możliwość wypożyczenie rowerów wodnych i stacjonarnych oraz kajaków
  • bogate i zróżnicowane menu
  • profesjonalnie wyposażona sala konferencyjno - szkoleniowa
  • najwyższy poziom obsługi.

Nie czekaj dłużej! Kontakt z nami, to jedyne, co musisz zrobić. Resztą zajmiemy się my.