Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Ogródki letnie

Większość z nas jest obarczona codziennymi obowiązkami, spędza wiele godzin w pracy, zwykle nie mając czasu na prawdziwy odpoczynek. Marzymy o tym, by móc choć na trochę wyrwać się z codziennej rutyny i zregenerować siły. Jedną z najlepszych form wypoczynku jest odpoczynek na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej zieleni. Kontakt z przyrodą doskonale potrafi wzmocnić nasz organizm i przygotować nas na wyzwania codzienności.

By umilić Państwu te chwile wytchnienia i nabrania sił, nasz lokal Astoria Romantica, dbając o swoich gości, zorganizował ogródki letnie. Jest to wyjątkowe i urokliwe miejsce, nadające się na spotkania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.

Jest to też idealne miejsce do zebrania własnych myśli, wyciszenia się, poczytania książki, posłuchania muzyki. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

 

Ponadto mówi się, że jedzenie na świeżym powietrzu smakuje najlepiej. W związku z tym, zachęcamy do zapoznania się z naszym menu i skosztowania różnorodnych potraw, które powinny zaspokoić każde podniebienie. Nasi kucharze, to wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dokładają wszelkich starań, ażeby zarówno weganin, wegetarianin jak i smakosz mięsa mieli możliwość wyboru dań oraz by konsumowanie tych potraw przyniosło im błogie zadowolenie.

Ogródki letnie kojarzą się przede wszystkim z relaksem, spotkaniami z bliskimi, nieustającymi rozmowami z przyjaciółmi przy lampce wina czy z kuflem piwa. A może z nowymi znajomościami?

Życzymi Państwu, by były one o wiele cenniejsze niż te wirtualne.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia powyższej galerii zdjęć.