Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Chrzciny

Chrzciny to jedno z najważniejszych wydarzeń zarówno w życiu dziecka jak i jego rodziców. To doskonała okazja do spotkania się z rodziną i przedstawienia nowego członka rodziny. Ale by przyjęcie przebiegło w rodzinnej, pełnej spokoju atmosferze, niezbędna jest jego prawidłowa organizacja.

Rodzice często zadają sobie pytanie, gdzie zorganizować przyjęcie z okazji chrztu? Czy w domu, a może w restauracji? Analizują atuty i wady, możliwości lokalowe, zastanawiają się nad liczbą gości.
Niewątpliwie największą zaletą zorganizowania imprezy w restauracji jest wygoda. Rodzice mogą wówczas w spokoju porozmawiać z zaproszonymi gośćmi i z pełnym oddaniem zająć się dzieckiem. Ponadto, nie muszą martwić się o porządek w domu oraz głowić się nad menu.

 

Astoria Romantica to restauracja w Swarzędzu, która specjalizuje się w organizowaniu różnorodnych imprez okolicznościowych. Przygotowane przez nas menu z pewnością zadowoli każde podniebienie, gdyż jest dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych gości. W zakresie menu jesteśmy bardzo elastyczni, gdyż naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie przyjezdnych. Nasz lokal posiada dwie duże i jasne sale restauracyjne oraz pokoje gościnne. Tak więc w razie potrzeby mamy możliwość przenocowania gości po dogodnych cenach. Pokoje gościnne można zobaczyć tutaj.

Mamy świadomość, że organizacja przyjęcia z okazji chrztu w domu to zadanie bardzo trudne i czasochłonne dla rodziców, dlatego decydując się na imprezę w naszej restauracji możecie mieć Państwo pewność, że będzie ona przeprowadzona profesjonalnie i na wysokim poziomie. A Państwo będą mogli pobyć ze swoimi gośćmi, ciesząc się spokojem, miłą, rodzinną atmosferą i komfortowymi warunkami.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub chcielibyście zasięgnąć więcej informacji, zapraszamy do kontaktu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj.