Background Image

Przerwa Urlopowa


Hotel i Restauracja będą nieczynne w okresie od 14-07-2017 do 30-07-2017

Holiday Break


Hotel and Restaurant will be closed in the period from 14-07-2017 to 30-07-2017

Ferienpause

Hotel und Restaurant wird von 14-07-2017 bis 30-07-2017 geschlossen werden

przerwa urlopowa1

Przyjęcia urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu? Takie pytanie zadaje sobie niejeden jubilat. Odpowiedź jest uzależniona od upodobań i indywidualnych preferencji każdego człowieka.
Ale czasy, gdy imprezy urodzinowe organizowane były wyłącznie w domu już dawno minęły. Coraz częściej jubilat zaprasza swoich gości do lokalu, ponieważ chce miło spędzić czas, nie martwiąc się praktycznie o nic. Chce świętować, bawić się, tańczyć i rozmawiać w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Z tego też powodu, nasza restauracja w Swarzędzu - Astoria Romantica - trudni się organizowaniem przyjęć z okazji urodzin. Nie posiadamy jednego stałego menu, gdyż naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie gości. Jesteśmy elastyczni, chętnie dostosowujemy się do potrzeb i menu ustalamy indywidualnie w zależności od tego, jakim budżetem dysponuje jubilat. Gdy Klient chciałby, by podczas przyjęcia odbywały się również tańce, to jak najbardziej jesteśmy na to przygotowani. Posiadamy dwie duże sale restauracyjne, które mogą pełnić jednocześnie funkcję jadalną jak i taneczną.

Jakie są inne atuty organizowania imprezy urodzinowej w lokalu?

Jednym z nich jest dekoracja sali - jubilat nie musi troszczyć się o piękny wygląd sali. To zadanie dla nas. Ale ten element również ustalamy z gośćmi. Jedni całkowicie zdają się na nasz gust, są też tacy, którzy informują nas, jak chcieliby, by były ubrane stoły, mają swoją wizję wystroju sali, a my staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

Napoje to kolejny element, o który zadbamy. Jubilat nie ma obowiązku niczego dostarczać, dowozić. Podczas całego przyjęcia napoje są przez kelnerów na bieżąco uzupełniane i dostarczane.

Kolejnym istotnym atutem organizowania przyjęcia w lokalu jest... porządek w domu. Zastanów się, ile potrzeba czasu i siły, by posprzątać dom po udanej imprezie. Goście wychodzą i czar pryska, bo zamiast cieszyć się z fantastycznie spędzonego wieczoru, musisz wziąć się za porządki, które zdecydowanie nie należą do najprzyjemniejszych.

Gdy nadal zastanawiasz się, gdzie wyprawić swoje przyjęcie urodzinowe, to pomożemy Tobie odpowiedzieć na to pytanie. Przyjdź do nas i przekonaj się, że było warto. Spędzisz cudowny wieczór w gronie najbliższych, oddając się tylko przyjemnościom. Resztą zajmiemy się my!!! Przekonaliśmy Cię?