Żyjemy w XXI w., otoczeni niesamowitą technologią…

Żyjemy w XXI w., otoczeni wspaniałą technologią , która jest dostępna na wyciągnięcie naszej ręki, śledzimy postęp sztucznej inteligencji, a narzędzia, które to chowamy w naszej kieszeni, mają moc obliczeniową wielokrotnie przekraczającą umiejętności komputerów użytych przez nas. Czy zastanawialiście się ostatnio czemu mimo tego całego postępu technologicznego a także innowacji dostępnych dla każdego, nie redukuje się renoma wszelakiego typu wróżek, ezoteryków, uzdrowicieli czy magów którzy działają na skraju zielarstwa, magii oraz alchemii?

Czy popularność wróżb, amuletów czy usług typu czary i zaklęcia spętanie miłosne nie jest coraz to słabsza jedynie z powodu desperacji ludzi, którzy w niełatwych momentach zwracają się dosłownie po w największym stopniu absurdalną radę? Nie łatwo jest odpowiedzieć na takie pytania. Pomimo całej wiedzy jaką dysponujemy o naszym świecie, pomimo odkryć naukowych i globalnej sieci dalej nie umiemy objaśnić sobie bardzo wielu sytuacji czy zdarzeń. Nie wiemy co się dzieje z nami po naszej śmierci, czy dusze to realne byty czy jedynie chemiczne procesy przebiegające w naszych organizmach. Nie jesteśmy wręcz w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie czy miłosna magia to tylko połączenie feromonów oraz wyglądu zewnętrznego czy jakieś przedziwne zjawisko, które to wykorzystujemy dosłownie nieświadomie (czy również świadomie przy pomocy odpowiednich zaklęć).

Zamknięty dla naszych oczu jest cały czas duchowy świat, ciężki do wyjaśnienia poprzez biologię, fizykę czy chemię. Możliwe, iż pewnego dnia ludzkość będzie w stanie objaśnić wszystkie te niewyjaśnione obszary, które teraz budzą w nas lęk i fascynację, ale w tej chwili ich genealogia pozostaje dla nas nieobjaśnioną tajemnicą. Nie myli się stare powiedzenie, że są na świecie rzeczy, które to nie śniły się filozofom a także chodź dziś zmienimy filozofię na naukę to nie jest możliwe by nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi profesjonalistami w tej branży są stale wróżki, czarownicy oraz mistycy, których skuteczność bywa nierzadko kwestią sporną (chociaż nie jest wiadome czy z powodu oszustw czy problem w okiełznaniu poniektórych zjawisk). Zapewne prawda znajduje się gdzieś w środku i bardzo wielu jest oszustów w branży ezoterycznej, ale wielka popularność tej branży pozwala też szukać w tej branży jakiejś skuteczności.

Spętanie czary, uroki zaklęcia miłosne oraz wszelaka bardzo podobna aktywność jest wciąż zbytnio tajemnicza, by można było ją zupełnie nie wziąć pod uwagę. Kluczem jest tu pewnie wybór właściwego eksperta, który to nie tylko nie jest kłamcą, ale także ma sposobność poszczycić się kilkoma, potwierdzonymi poprzez swoich klientów opiniami dotyczącymi skuteczności jego pracy.Pewne jest jednakże jedno. Nie powinno się samodzielnie bawić się z mocami, których to nie jesteśmy w stanie zrozumieć a także nad którymi to nie potrafimy zapanować. Może się to bardzo źle skończyć dla tych osób, które chcą na siłę tego doświadczyć.
.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *